fbpx
Szukasz informacji?

Baza Wiedzy

To miejsce, w którym znajdziesz przydatne artykuły dotyczące obsługi aplikacji i zarządzania Twoim kontem.

Przeglądasz:

Co się stanie z kartami klientów po rezygnacji z aplikacji? 

W sytuacji, gdy nie wykupisz płatnego dostępu do konta (zrezygnujesz z korzystania z aplikacji) dostęp do konta (w tym kart klientów) zostaje zablokowany. W terminie 120 dni od daty zablokowania dostępu do konta w związku z rezygnacją – dostęp do konta może być przywrócony pod warunkiem dokonania odpowiedniej płatności. Po tym czasie materiały zgromadzone i zapisane w aplikacji, w tym wszystkie karty, będą nieodwracalnie usuwane. Przed rezygnacją warto jest więc pobrać karty klientów. Można je pobrać w formie PDF w zakładce „ustawienia” na samym dole. Możesz również uzyskać dostęp do kart w terminie ww. 120 dni pisząc do nas na adres e-mail: kontakt@beautycheck.pl. Więcej informacji znajdziesz w naszym Regulaminie na stronie https://beautycheck.pl/regulamin/.

W bazie wiedzy nie ma informacji, których szukasz? Skontaktuj się z nami z zakładki moje konto poprzez funkcję zgłoszeń. Wyślij zgłoszenie z Twoim problemem.

Ciasteczka? Czemu nie, przecież chcemy dopasować się do Twoich potrzeb. Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie wszystkich plików cookies na Twoim urządzeniu.

Menu: