fbpx
Szukasz informacji?

Baza Wiedzy

To miejsce, w którym znajdziesz przydatne artykuły dotyczące obsługi aplikacji i zarządzania Twoim kontem.

Przeglądasz:

Czy dla wykonania usługi, czy też skuteczności zgody klienta na zabieg kosmetyczny wymagane jest podanie przez klienta adresu zamieszkania?

Dla wykonania usługi, czy też skuteczności zgody klienta na zabieg kosmetyczny nie jest bezwzględnie wymagane podanie przez klienta adresu zamieszkania.

Ważne, aby salon posiadał takie dane, które umożliwią w sądzie wykazanie, że zgodę na wykonanie zabiegu kosmetycznego wyraziła ta, a nie inna osoba. W aplikacji zostało to rozwiązane w ten sposób, że klient wskazuje swoje imię i nazwisko, a następnie potwierdza dane kodem SMS, bądź przesłanym na adres e-mail. Dodatkowo istnieje możliwość – i jak najbardziej jest to wskazane – aby potwierdzenie tożsamości osoby, poprzez walidację kodem SMS – następowało przy każdorazowym podpisaniu przez klienta zgody na zabieg.

Salon może jednak zbierać takie dane klienta, jakie uzna za niezbędne dla celów prawidłowego wykonania usługi i zabezpieczenia swoich interesów. Uzasadnionym będzie m.in. podanie przez klienta daty urodzenia, co nie tylko jest daną identyfikującą daną osobę, ale również potwierdza jej wiek. Panel Klienta nie zawiera jednak zamkniętego katalogu danych, które może zbierać salon beauty. Kartę można dowolnie modyfikować, dodając takie pozycje, które w ocenie salonu są niezbędne – np. adres zamieszkania.

W bazie wiedzy nie ma informacji, których szukasz? Skontaktuj się z nami z zakładki moje konto poprzez funkcję zgłoszeń. Wyślij zgłoszenie z Twoim problemem.

Ciasteczka? Czemu nie, przecież chcemy dopasować się do Twoich potrzeb. Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie wszystkich plików cookies na Twoim urządzeniu.

Menu: