fbpx
Szukasz informacji?

Baza Wiedzy

To miejsce, w którym znajdziesz przydatne artykuły dotyczące obsługi aplikacji i zarządzania Twoim kontem.

Przeglądasz:

Czy mogę odebrać zgodę marketingową (np. na wysyłanie do klientów newslettera/ informacji o promocjach) za pomocą aplikacji?

W Ogólnej karcie klienta zamieściliśmy wzór klauzuli zgody na utrwalenie i publiczne udostępnienie wizerunku klienta (klientki), np. w social mediach/ na Twojej stronie internetowej opracowany przez zespół prawników BeautyCheck. Jest to bowiem najczęściej odbierana (oprócz zgód na zabieg i związane z nim przetwarzanie danych) zgoda przez miejsca beauty. Możesz tę klauzulę zgody edytować oraz przeformułować ją, np. na zgodę na swój marketing (np. wysyłanie newslettera). W takim przypadku musisz uważać, aby nie łączyć zgód w jednym dokumencie. Zgoda, aby była ważna musi być bowiem konkretna, swobodna, dobrowolna i jednoznaczna. Tym samym, nie może być 2. zgód w jednym dokumencie podpisywanym tylko raz.

W bazie wiedzy nie ma informacji, których szukasz? Skontaktuj się z nami z zakładki moje konto poprzez funkcję zgłoszeń. Wyślij zgłoszenie z Twoim problemem.

Ciasteczka? Czemu nie, przecież chcemy dopasować się do Twoich potrzeb. Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie wszystkich plików cookies na Twoim urządzeniu.

Menu: