fbpx
WSZYSTKIE TWOJE ZABIEGI W JEDNYM MIEJSCU

BeautyCheck
dla Klientów

Przełomowe narzędzie stworzone z myślą o klientach miejsc Beauty. W jednym miejscu zgromadzone zostaną wszystkie Twoje karty i historie zabiegowe, BeautyPlany oraz zalecenia pozabiegowe. Dodatkowo, możesz skorzystać z wiadomości prywatnych z salonem odnośnie zabiegów czy zaleceń pozabiegowych.

lub zanim pobierzesz

JAK TO DZIAŁA?

Co zyskujesz?

Z BeautyCheck masz pełny dostęp do swojej historii zabiegów. Możesz przeglądać wszystkie wykonane dotąd zabiegi, co pozwoli Ci śledzić swoją podróż w pielęgnowaniu piękna. Każdy wykonany zabieg jest szczegółowo opisany, dzięki czemu to doskonałe narzędzie, aby monitorować wspólne efekty.

W naszej aplikacji znajdziesz zalecenia pozabiegowe,do których możesz odnieść się  w prywatnej wiadomości z salonem. Dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, jak dbać o siebie po wyjściu z salonu.

Masz pytania dotyczące zabiegów? Dzięki BeautyCheck możesz bezpośrednio korespondować ze specjalistami swojego salonu, uzyskując wszelkie niezbędne informacje i porady. Nasza aplikacja zadba o to, abyś nigdy nie przegapiła ważnej informacji dotyczącej Twojej pielęgnacji.

Każdy przeprowadzony zabieg jest szczegółowo opisany na wypełnionej karcie zabiegowej. Masz pełny wgląd w swoją kartę, opis zabiegu, zalecenia po zabiegowe – wszystko w jednym miejscu. To także doskonałe narzędzie do śledzenia postępów wykonywanych zabiegów.

Proces rejestracji i weryfikacji w BeautyCheck jest prosty i szybki. Po rejestracji w aplikacji na środku menu funkcji ma swój unikalny kod QR, który wystarczy pokazać w salonie. Dzięki temu salon ma natychmiastowy dostęp do Twojego profilu, co przyspiesza i ułatwia obsługę. Koniec z papierowymi formularzami i długim oczekiwaniem – wszystko jest zautomatyzowane i wygodnie!

Z BeautyCheck możesz przeglądać i monitorować swoje beauty plany. Śledź swoje postępy, dostosowuj cele i bądź na bieżąco z harmonogramem swoich zabiegów. Nasza aplikacja pozwala na pełną personalizację Twojego planu pielęgnacyjnego, abyś zawsze wiedziała, jakie kroki podjąć, aby osiągnąć wymarzone efekty.

MOŻLIWOŚCI BEAUTYCHECK

Dlaczego potrzebujesz tej aplikacji?

Wszystkie niezbędne informacje o Twoich zabiegach w jednym miejscu.
Indywidualne zalecenia i BeautyPlany dostosowane do Twoich potrzeb.
Szybki i łatwy kontakt z salonem bezpośrednio przez aplikację.
Szybka rejestracja i weryfikacja dzięki kodowi QR.
Monitorowanie postępów i dostęp do szczegółowych kart zabiegowych.
Sprawdź jakie to proste!

Jak zacząć korzystać?

01
Pobierz aplikację BeautyCheck na swój telefon.
02
Zarejestruj konto lub uzyskaj hasło do istniejącego profilu klienta.
(dotyczy klientów, którzy odbyli dowolną wizytę w salonie podając swój adres mailowy lub nr. telefonu)
03
Korzystaj! Wszystkie poprzednie wizyty w salonie są już w Twojej aplikacji!
Sprawdź jak to działa!

Pobierz aplikację

Już dziś dołącz do BeautyCheck! Ściągnij aplikację na telefon, zarejestruj się i ciesz się pełnym dostępem do Twoich zabiegów, BeautyPlanów oraz zaawansowanych funkcji!

Najczęstsze pytania

Do aplikacji dla klientów BeautyCheck

Sprawdź o co najczęściej pytają nasi klienci.

Aplikacja działa aktualnie na systemie Android oraz IOS i dostępna jest zarówno na AppStore oraz Sklep Play.

Aplikacja jest bezpłatna.

Dane osobowe są przechowywane na zabezpieczonym serwerze. Jako podmiot przetwarzający dane na zlecenie Twojego miejsca beauty poświęcamy dużo uwagi ochronie danych i cały czas doskonalimy nasze rozwiązania.

Oczywiście! Jako klient kilku miejsc beauty możesz korzystać z aplikacji w każdym z tych miejsc za pomocą jednego konta.

Nie, aplikacja nie udostępnia możliwości zapisywania się na wizyty służy ona do śledzenia swoich kart zabiegowych, podglądu BeautyPlanówm czy bezpośrednim kontakcie z salonem.

Ciasteczka? Czemu nie, przecież chcemy dopasować się do Twoich potrzeb. Klikając „Akceptuj”, wyrażasz zgodę na przechowywanie wszystkich plików cookies na Twoim urządzeniu.

Menu: